Strony internetowe – ceny.

Z wielką przyjemnością przygotujemy dla Ciebie nową stronę www, uwzględniając wszelkie Twoje potrzeby. Zrobimy ją tak, aby się dobrze pozycjonowała i była poprawnie skonfigurowana.

Potrzebujesz czegoś innego?  Daj znać

Proces. 

Tworzenie strony internetowej odbywa się w kilku krokach. Pomagamy w wykupieniu domeny, założeniu biznesowej skrzynki mailowej oraz w promocji w Internecie. Po oddaniu strony do użytku, klient otrzymuje szkolenie jak obsługiwać samodzielnie stronę internetową.

Ostatnie realizacje.

Każda strona jaką wykonujemy jest dokładnie kosultowana z klientem. Najważniejsze abyś była/był w pełnie zadowolony z tego jak będziesz wyglądał w sieci.

|
Strona internetowa została w pełni zaprojektowana i wykonana przez rednetsystem łącznie z firmowym logo. Cały proces przebiegł bardzo przyjemnie i w pełnym zaufaniu. Jestem zadowolona w finalnego produktu jak najbardziej. Polecam!

– Mery Mi

|
Wcześniej współpracowaliśmy z większymi agencjami, co wynikało z przekonania, że tylko duży zespół ludzi potrafi stworzyć kreatywne, wielowątkowe kampanie czy opracowania graficzne. Przekonało nas jednak podejście Sylwka do wykonywanej pracy, terminowość i rzetelność w realizacji, a także podejmowane inicjatywy ulepszeń wykraczające nieraz ponad nasze oczekiwania.

– Robert

|
Jestem bardzo zadowolona z filmu reklamowego zaprojektowanego przez Pana Sylwka. Chcieliśmy projekt, który reprezentowałby wszystkie aspekty naszej szkoły, i film spełnił nasze oczekiwania. Praca z Panem Sylwkiem pomogła nam uzyskać dokładnie to, o co prosiliśmy.

– Alicja

Pomożemy rozwijać Twój biznes.

Napisz lub zadzwoń, a o wszystkim Ci szczegółowo opowiemy i doradzimy. Bez zobowiązań. Uwielbiamy rozmawiać o tych tematach!

Wyślij wiadomość

8 + 5 =